nr 539 5176
Sybord
höjd: 85 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop: |
100 kr |
Såld: |
300 kr |
måndag 1 september 2008 kl 16:17:52
Tid |
Kund |
Bud |
100 kr
250 kr
200 kr